Program Simontona

Wsparcie psychologiczne w chorobie nowotworowej
Home » Terapeuci

Terapeuci

Nasi terapeuci:

lek. med. EWA TYLKO

Lekarz medycyny, specjalizuje się w psychiatrii. Pracuje w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu.

Ma 7-letnie doświadczenie w psychoterapii pacjentów onkologicznych, jest certyfikowanym terapeutą Programu Simontona. Pracowała w szpitalach psychiatrycznych w Wielkiej Brytanii.

Prowadzi bezpłatną Poradnię Psychoonkologiczną we Wrocławiu.

Współautorka książki ” Przekroczyć zwrotnik raka”. Od kilku lat zaangażowana w działalność Stowarzyszenia Lekarze Nadziei, oddziału we Wrocławiu.

lek. med. MATEUSZ TYLKO

Lekarz medycyny, specjalizuje sie w ginekologii. Pracuje w Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Od 12 lat zaangażowany w pomoc psychoterapeutyczą pacjentom onkologicznym i ich bliskim.  Szkolił się w Simonton Cancer Center w Santa Barbara w Kalifornii. Ukończył szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania.

Jest certfikowanym terapeutą, superwizorem i trenerem Programu Simontona.

Prowadził kilkadziesiąt warsztatów dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich. Zajmuje się także szkoleniami lekarzy i psychologów w Programie Simontona.

Jest dyrektorem Programu Simontona w Polsce. Ponadto ma doświadczenie w pracy w szpitalach onkologicznych w Wielkiej Brytanii.

Zaangażowany w działalność Stowarzyszenia Lekarze Nadziei we Wrocławiu.

Współautor książki „Przekroczyć zwrotnik raka”

Comments are closed